MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 4674336
nr 467 4336
Bokhylleskåp
Funkis, Intarsia, längd: 204, djup: 31, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.900 kr
måndag 14 maj 2007
kl 17:35:09
1.000 kr
2.000 kr
2.700 kr
2.500 kr
2.700 kr
3.400 kr
3.100 kr
3.300 kr
7
4.800 kr
8